SSS-Raadio

TERE TULEMAST SSS- Raadiosse! (SSS = SIBELIUS, SAUNA JA SISU)

Pildil on mitmed meie vabatahtlikud kaastöötajad!

SSS-Raadio on vabatahtlike kaasöötajate abil toimiv soomekeelne raadiojaam Eestis, kaastöötajaid on nii Eestist, Hispaaniast kui ka Soomest, 15-20 inimest, liituge meiega ..;)

Talsinki saade on kujunenud Eesti raadiolainetel küllaltki populaarseks, olles esmaspäeva õhtuti kuulatavaim saade meie raadios. Saade on populaarne nii soomlaste kui eestlaste hulgas, võib isegi öelda et see on vennasrahvaste kuulatavaim saade "Sävelsilla " aegadest alates!

Te võite meie raadios ka tellida reklaami, selleks võtke ühendust meili või telefoni teel , kontaktandmed leiad meie esilehelt, hinnad on mõistlikud!

Meie netilehel on külastajaid 34 maalt ja peaaegu kõigilt maailma mandritelt. Võime kinnitada, et oleme saavutanud selle, mida vähesed olid uskunud.

SSS-Raadio on kuulatav netis igapäevaselt ööpäev läbi ja saatekava on leitav meie kodulehelt.


Raadio Kuku andis SSS-Raadiole võimaluse alustada Eestis soomekeelsete saadetega. Soomekeelseid saateid on Eestis ennegi tehtud vene võimude ajal, kuid siis oli neil saadetel propaganda maik juures. Meile üllatuseks oli neil Raadio Kuku saadetel hea vastuvõtt ka eestikeelsete kuulajate hulgas. Suured tänud selle eest peatoimetaja Hindrek Riikojale!

Tutvu meie saatekavaga ja veendu meie saadete mitmepalgelisest sisust.
.

Raadio Talsinki -saade leiab tänapäeval palju uusi kuulajaid. Meie töö on seega vilja kandnud. Suured tänud meie kuulajatele ja kaastöötajatele. Oleme tee algul ja meie matk jätkub veel pikalt. Tere tulemast meie lainele!